Bu haber 10 Temmuz 2016 02:16:31 Tarihinde eklenmiştir. 6557 Defa Okundu.

2016 TEMMUZ ZAMLI SAĞLIK PERSONELİ MAAŞ SABİT EK ÖDEME VE NÖBET ÜCRETLERİ

2016 Temmuz ayı zamlı 657 4/B-4/C maaş sabit ek ödeme ve fazla mesai ücretleri

2016 yılında temmuz dönemi %5 oranında zam yapılmıştır.Sağlık bakanlığında çalışan tüm ünvanların zamlı maaş ve ek ödemeleri memur maaş hesaplama robotunda yayınlanmıştır.

 

Memur maaş hesaplama robotuna hesaplamaya başlamadan önce lütfen kullanıcı adı ve şifreye memurmaasmutemeti.com girmeyi unutmayınız.Bu şekilde giriş yaparsanız kısıtlamasız hesaplamalarınızı görebilirsiniz.

 

TABİP DIŞI ZAMLI 2016 TEMMUZ GENEL BÜTÇE SAĞLIK PERSONELİ MAAŞLARI TIKLAYINIZ (kullanıcı adı ve şifre memurmaasmutemeti.com girmeyi unutmayınız)

 

TABİP  ZAMLI 2016 TEMMUZ GENEL BÜTÇE SAĞLIK PERSONELİ MAAŞLARI TIKLAYINIZ (kullanıcı adı ve şifre memurmaasmutemeti.com girmeyi unutmayınız)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap