Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 07 Temmuz 2016 09:37:44 Tarihinde eklenmiştir.

ŞANLIURFA'YA ÇEŞİTLİ BRANŞLARDA 43 HEKİM ATAMASI YAPILDI

Şanlıurfa'ya uzman hekim ve yan branş dalları olmak üzere 43 yeni hekim atandı.


Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği yetkilileri Sağlık Bakanlığı ve TKHK'ya yapmış olduğu ziyaretlerde Şanlıurfa’da eksik olan branşların listeleri iletti. Yapılan çalışmalar sonucunda bölgede birçok ilde bulunmayan branşların ataması, 69.dönem DHY kadrosuyla Şanlıurfa’ya 43 yeni hekim ataması yapıldı.

 

VATANDAŞLARIN TEDAVİ OLMAK İL DIŞINA ÇIKMALARINA GEREK KALMADI.

 

Vatandaşların tedavi olmak için il dışına gitmelerine gerek kalmadığını belirten Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr.Cihan Ekmen,sözlerine şöyle devam etti, "Şanlıurfa büyük bir şehir. Sağlık hizmetlerinin çok yoğun olduğu bir şehir. Ciddi eksikliklerimiz vardı. Ankara’ya bunları ilettik. Ankara da pozitif bir ayrımcılık yaptı ve İlimize 43 yeni Hekim atadı. Bu atanan Hekimler içerisinde bir çok bölgede, bir çok ilde bulunmayan özellikli branş dediğimiz branşlar var. Bunlar, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Hematolojisi ve onkolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve hastalıları, Gastroenterolojisi, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Nefroloji, Perinatoloji, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Genetik ve Yoğun Bakım uzmanı gibi branşlar. Bunlar ilimizde hizmet vermeye başlayacaklar. Hastaların il dışına gitmeden kendi yaşadıkları yerlerde tedavileri olmalarına olanak sağlandı. Şanlıurfa halkının hizmetin en iyisine, en kalitelisine layık. Metropol illerindeki hastanelerde hangi imkanlar varsa Şanlıurfa'daki hastanelerde de aynı imkanları getireceğiz. Vatandaşlarımızın tedavi olmak için il dışına gitmelerine gerek kalmadan hastanelerimizde tedavi olmaları için çalışmalarımız devam ediyor" dedi.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap