Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 23 Haziran 2016 19:50:06 Tarihinde eklenmiştir.

SAĞLIK İSTATİSTİK BİRİMİNE GEÇİCİ GÖREV İLE SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

ağlık Bakanlığı Merkez ve taşra teşkilatlarında görev yapan, ekip çalışmasına uyumlu, analitik düşünme yeteneğine sahip personelden Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü İstatistik, Analiz ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanlığı bünyesinde oluşturulacak olan “Sağlık İstatistik Birimi” nde çalıştırılmak üzere aşağıdaki şartları sağlayan personelden görevlendirme yapılacaktır.

Aranılan Özellikler:

-          En az yüksek okul mezunu,

-          İleri düzeyde MS Office programlarını kullanabilen,

-          SQL diline hakim olan (tercihen)

-          İngilizce bilen (tercihen)

-          İstatistik bilgisine sahip

-          Analiz ve yorumlama yapabilen

Başvuru:

Başvuru yapacak personelin 01.07.2016 saat 18:00’e kadar CV’ lerini shgm.istatistik@saglik.gov.tradresine ulaştırmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Yapılacak ön görüşmede CV’ sindeki özelliklere haiz olan personel tarafından seçilecektir.

Bilgi için:

( 312) 5851491 nolu telefondan detaylı bilgi alınabilir.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap