Bu haber 03 Haziran 2016 11:45:45 Tarihinde eklenmiştir. 2142 Defa Okundu.

2016 Yılı Haziran Ayı Dönem Tayini Talep Toplama

Kurumumuza bağlı sağlık tesislerinde görev yapan tüm SHS branşları için 2016 Haziran Dönem Tayini Kurası yapılacak olup 20.05.2016 tarihinden itibaren talepler için ÇKYS açılmıştır.

Kurumumuza bağlı sağlık tesislerinde görev yapan tüm SHS branşları için 2016 Haziran Dönem Tayini Kurası yapılacak olup 20.05.2016 tarihinden itibaren talepler için ÇKYS açılmıştır.

 

Bu bağlamda; Birliğinize bağlı sağlık tesislerinin SHS taleplerini    "Çkys-İkys-Atama Ana Menüsü-İşlemler-Toplu Atama İşlemleri-Personel Planlama –Talep Formu-Toplu Atama Seçimi/2016 Haziran Dönem Tayini (tkhk) bölümü seçilerek 03.06.2016  tarihine kadar girmeniz gerekmektedir.

 

 

TALEP GİRİLMESİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ÖNEMLİ HUSUSLAR

 

  1. Talep girme işleminde önem sıraları mutlaka girilmeli ve her branş için ayrı ayrı önem sırası girilmelidir.
  2. Önem sırası girilmeyen talepler dikkate alınmayacaktır.
  3. Genel Sekreterliğiniz PDC ve Standardı uygun olmasına rağmen istemediğiniz branşları da açıklama sütununa giriniz. Örneğin “bu kurum ve branşta ihtiyacımız bulunmamaktadır vb.”
  4. Maille, yazı ve başka yollarla gönderilen talepler dikkate alınmayacaktır.
  5. Taleplerinizi ÇKYS üzerinden yaptıktan sonra başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.(Yazı-mail-faks çekmek gibi. Ayrıca ÇKYS ye girdikten sonra çıktı göndermeyiniz.)
  6. Taleplerinizi son güne bırakmayınız.
  7. 03 Haziran 2016 tarihinden sonra talep girilemeyecektir. 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap