Maaş Mutemeti
Bu haber 20 Mayıs 2016 11:39:55 Tarihinde eklenmiştir.

DÜNYACA ÜNLÜ JİNEKOLOG EV HAPSİNDE

Dünyaca ünlü İtalyan jinekolog Severino Antinori, kliniğinde çalışan kadının yumurtalıklarını zorla aldığı gerekçesiyle bir yıl süreyle meslekten men edilerek ev hapsine alındı.

DÜNYACA ÜNLÜ JİNEKOLOG EV HAPSİNDE

İnsan klonlama projeleri ile tanınan 70 yaşında ki dünyaca ünlü İtalyan jinekolog Severino Antinori, klinikte çalışan kadın çalışanlarından biri olan 24 yaşında ki İspanyol kadının yumurtalıklarını zorla aldığı iddiası ile gözaltına alındı.Ev hapsinde olan doktora bir yıl süreyle meslekten men cezası verildi.

Yumurtalıklarının zorla alındığını iddia eden kadın,olayla ilgili verdiği ifadede önce cep telefonunun alındığını sonrasında ise anestezi yapılarak yumurtalıklarının zorla alındığını belirtti.Dr. Antinori'nin avukatları ise iddiaları reddetti.

2003 yılında insan klonlama projeleri nedeniyle İtalyan yetkililerinden baskı gördüğünü belirten Dr. Antinori,1994 yılında 63 yaşında olan bir kadının doğum yapmasına yardımcı olarak ünlenmişti.

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap