Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 13 Mayıs 2016 08:05:52 Tarihinde eklenmiştir.

DİŞ HEKİMLİĞİ ÖĞRENCİLERİ BEYAZ ÖNLÜKLERİNİ GİYDİ

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinde okuyan Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinin hekimliğe ilk adım attıkları "Beyaz Önlük Giyme Töreni" üniversitenin konferans salonunda gerçekleşti.


Bu yıl beyaz önlük giyme töreninin dördüncüsünü gerçekleştirdiklerini belirten İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk İşeri,şunları söyledi "Diş Hekimliği Fakültesini 2012 yılında kurduk, o yıl eğitime başlayan öğrenciler şuan dördüncü sınıftalar.

 

Eğitimin ilk üç yılı temel diş hekimliği ve tıp hekimliği eğitimi alan öğrenciler üçüncü yıldan itibaren klinik eğitimine başladılar.Şu anda klinik eğitimleri devam ediyor.2015 yılı bizim için tarihi anlamda önemli bir yıl oldu çünkü akademik olarak fakülte niteliğinde işlev görüp aynı zamanda hizmet edecek yeni bir bina yapıldı ve 2015-2016 eğitim öğretim yılı bu binada başlamış oldu.Burada öğrencilere hem eğitim hem de vatandaşa ağız ve diş hekimliği hizmeti verilmekte.İnşallah önümüzde ki yıl ilk mezunları vereceğiz "dedi.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap