Maaş Mutemeti
Bu haber 10 Mayıs 2016 00:31:07 Tarihinde eklenmiştir.

GENEL SEKRETERLİK TİG BİRİM SORUMLULARINA ŞİFRE TANIMLANMASI

GENEL SEKRETERLİK TİG BİRİM SORUMLULARINA ŞİFRE TANIMLANMASI

GENEL SEKRETERLİK TİG BİRİM SORUMLULARINA ŞİFRE TANIMLANMASI

Bilindiği üzere Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna bağlı sağlık tesislerinde görev yapmakta olan TİG klinik kodlamacıları için aktif/pasiflik durumuna ilişkin güncellemeler halenwww.uygulama.tkhk.gov.tr web adresi üzerinden genel sekreterlik tıbbi hizmetler başkanlarına tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifreleri üzerinden yapılmaktadır.

Tıbbi hizmetler başkanlarının içinde bulunduğu iş yoğunluğundan dolayı bu düzenlemenin genel sekreterlik TİG birim sorumluları için değiştirilmesi ve kullanıcı adı ve şifre tanımlamalarının yeniden yapılması gerekmektedir.

Bu sebeple genel sekreterlik TİG birim sorumlusuna ilişkin bilgilerin  ekteki forma eksiksiz olarak excel formatında doldurulup, tkhk.tig@saglik.gov.tr e-posta adresine en geç 27 Mayıs 2016 Cumagünü saat 17:00’a kadar gönderilmesi hususu önemle duyurulur.

 

Kullanıcı Bilgi FormuAç İndir

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap