Maaş Mutemeti
Bu haber 11 Mayıs 2016 08:31:38 Tarihinde eklenmiştir.

HEMŞİRE, HASTA YAKINI TARAFINDAN DARP EDİLDİ

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesinin Acil Servisinde meydana gelen olayda hemşire hastanın yakını tarafından darp edildi.

HEMŞİRE, HASTA YAKINI TARAFINDAN DARP EDİLDİ

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde meydana gelen olayda görevli olan hemşire Rahime G. bir hasta yakını tarafından darp edildi.İddiaya göre hasta yakını olan Mustafa B. giriş işlemleri yapılmadan hastasının muayene olmasını ve serum takılmasını istedi.Hastanın giriş işlemlerinin yapılmasını isteyen Hemşire Rahime G. ile tartıştı.Tartışma esnasında hemşirenin karnına tekme ile vurduğu belirtildi.Mesai arkadaşlarının yardımı ile saldırganın elinden kurtulan hemşire olayın yaşandığı acil serviste tedavi altına alındı.Yaşanan olay nedeniyle hastaneye çok sayıda polis sevk edilirken saldırgan gözaltına alındı.Saldırgan ve yanında ki akrabası polis tarafından emniyete götürüldü.Hemşirenin kendisini darp eden hasta yakınlarından şikayetçi olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap