Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 04 Mayıs 2016 00:51:16 Tarihinde eklenmiştir.

Karbonhidrat Sayım Tekniği Eğitimi

Karbonhidrat Sayım Tekniği Eğitimi


Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığı ile Müşterek Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı işbirliğinde, 05-06 Mayıs 2016 tarihleri ile 26-27 Mayıs 2016 tarihlerinde (2 grup halinde) Ankara İlinde “Karbonhidrat Sayımı Tekniği Hizmet İçi Eğitim Programı” düzenlenecektir.

 

Ekli listede adı soyadı ve görev yaptıkları birimleri belirtilen personelin Ankara İlinde yapılacak olan söz konusu eğitim programına katılımlarının sağlanması için görevlendirilmesi (04-07 Mayıs 2016, 25-28 Mayıs 2016 tarihlerinde 4 günlük) ile her türlü ulaşım (uçak, aktarmalı uçak, tren dahil) ve yolluk bedellerinin çalıştıkları sağlık tesisine karşılanması gerekmektedir.

 

Eğitim programına ilişkin Makam Onayı ilgili Genel Sekreterliklere gönderilecektir. 

 

Eğitim Yeri: Notte Hotel, Adres: Büklüm Sk. 113 Kavaklıdere Ankara

 

Otel ve transfer için: İbrahim SERT 

Tel: 0549 442 52 70

 

 
 
 1. Liste-1Aç İndir

   

   
  Liste-2Aç İndir

   

   
  ProgramAç İndir

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Etiketler
Yorum Yap