Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 01 Mayıs 2016 23:01:32 Tarihinde eklenmiştir.

GENÇ BAŞHEKİM KALP KRİZİ GEÇİRDİ

İzmir'de kısa bir süre içinde faaliyete geçmesi beklenen Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ne ilk başhekimi olarak atanan Doç Dr. Nazif Erkan evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Yeni yapılan ve kısa bir süre sonra faaliyete geçecek olan Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nin ilk başhekimi, Bozyaka Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nin eski başhekimi olan 47 yaşında ki Doç. Dr. Nazif Erkan saat 03:00 sıralarında,Çiğli'de ki evinde şiddetli göğüs ağrısı ile uyandı.Başhekim Erkan kalp krizi geçirdiğini anlayarak durumu sağlık ekiplerine bildirdi.Kısa sürede eve gelen sağlık ekipleri Nazif Erkan'ı ambulansla en yakın mesafedeki özel bir hastaneye götürdü.

Evli ve iki çocuk babası olan genç başhekim Doç. Dr. Nazif Erkan hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.Acı haberi alan genç başhekimin ailesi büyük üzüntü yaşadı.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap