Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 26 Nisan 2016 08:08:31 Tarihinde eklenmiştir.

MÜEZZİNOĞLU BURSASPORA SAHİP ÇIKILMASI İÇİN İŞADAMLARINA ÇAĞRIDA BULUNDU

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ,Bursaspor'a sanayici ve işadamlarının daha fazla sahip çıkmaları için çağrı yaptı.


Özlüce tesislerinde Bursasporlu yönetici ve kulüp başkanı Ali Ay ile bir araya gelen Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, işadamlarının,sanayicilerin ve kentin Bursaspor'a daha fazla sahip çıkmasını istediklerini belirterek "Her insanın konumu gereği sosyal sorumlulukları var ille maddi değil,sorumluluklar için zamanda ayrılabilir.Spor kulüplerinde yöneticiler genelde, parasal birikimden ziyade zamanlarının büyük çoğunluğunu sosyal sorumluluk projesi gibi üstlenir.Siyasette böyledir.Türkiye'nin geldiği nokta itibariyle sorumlulukları var Bursa'da sanayici ve işadamları tabii ki kendi girişimleriyle dinamikleriyle bir noktaya geldi ama bunu tek başıma yaptım derlerse yanlış söylerler.

 

Bu ülkenin istikrarı,bu şehrin dinamikleri onlar için önemli.Onların da şehrin dinamiklerine katkı sağlama görevleri ve sorumlulukları var.Bize düşen onları gönüllü olarak bu işe sahip çıkmaları konusunda teşvik etmek.Bursaspor'un tarihi geçmişinden bugüne gelişinde çok önemli fedakarlıklar var.Bundan sonra ki süreçte de fedakarlıkların artarak devam etmesini sağlayabiliriz ki tarihi geçmişteki çok mutlu olunan başarıları tekrar yakalayabilelim.Bu nedenle basit adımlarla bugün gönül kapılarını daha güçlü açmasını beklediğimiz sanayici ve iş adamlarının bu işe katkı sağlamalarını inşallah başarırız" dedi.

 

Bursaspor Kulübü'ne para bağışında bulunan Bakan Müezzimoğlu'na, Bursaspor Kulüp Başkanı Ali Ay Bursaspor üye kartı,Bursaspor atkısı ile tablo hediye etti.Daha sonra Bursasporlu oyuncuların 2 Mayıs'ta karşılaşacağı Galatasaray maçı hazırlık antremanını izledi.Antreman sonrası oyunculara baklava ikram eden Bakan Müezzinoğlu tesislerden ayrıldı.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Memur Yaşam
Çalışan Anneler Erken Emekli Olabilir mi? Annelerin Erken Emeklilik Şartı
Çalışan Anneler Erken Emekli Olabilir mi? Annelerin Erken Emeklilik Şartı
Doğum borçlanmaları ile çalışan annelerin sigorta girişlerinden sonra dünyaya gelen çocukları için 3 çocuğa prim borçlanması yapılabilmekte. Sigorta başlangıcından sonra dünyaya gelen ve hayatta bulunan çocukları için her yıla 2 yıl borçlanarak 3 çocuk için toplamda 6 yıl daha erken emekli olabiliyor. 6 yıl prim borçlanma süresi 2160 gün için mutlaka 3 çocuk şartının bulunması gerekiyor.Çalışan Anneler Erken Emekli Olabilir mi? Annelerin Erken Emeklilik Şartı
Taşınır mal sorumlusundan kefalet aidatı kesintisi yapılır
Taşınır mal sorumlusundan kefalet aidatı kesintisi yapılır
Mebe bağlı okullarda taşınır mal sorumlusu görevlilerden kefalet sandığı kesilip kesilmemesi hakkında tereddütler yaşanıyor.
MEMUR ZAMMI BELLİ OLDU
MEMUR ZAMMI BELLİ OLDU
2018'de memur zam oranı %4 + %3,5 ve 2019'da %4 + %5 olacak. Bugün saat 11'de imzalar atılacak.
HÜKÜMETTEN MEMURA SON ZAM TEKLİFİ
HÜKÜMETTEN MEMURA SON ZAM TEKLİFİ
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu, memur ve memur emeklilerinin maaşlarına 2018 için yüzde 3,5+3,5, 2019 için yüzde 4+5 zam teklif ettiklerini açıkladı. Teklifle ilgili konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, "Teklifi müzakere edilebilir buluyoruz. Konuyu konfederasyonumuzda değerlendirecek ve kamuoyuna ayrıca bir teklif sunacağız" dedi.
MEMUR SEN YENİ ZAM TEKLİFİNİ BEKLİYOR
MEMUR SEN YENİ ZAM TEKLİFİNİ BEKLİYOR
Toplu sözleşme görüşmelerinde Memur sen'in beklentilerinin çok altında bir zam teklifi sunan hükümetten makul bir teklif bekleniyor.